Leden 2011

Sebevražda

25. ledna 2011 v 15:54 | Cyan |  Cyan
Jednou jsem jen tak ležela ve vaně a přemíšlela o tom, jaká je nejlepší sebevražda. Respektive, jaký druh sebevraždy by se mi nejvíc líbil. Vylučovací metodou jsem došla k tomu, že utopení. Žádný kámen na noze, prostě skočit do vody a nadechnout se. Musí to být hrozně zvláštní pocit. Voda zaplní plíce, z nedostatku kyslíku se ti zatočí hlava, a jen tak se vznášíš...
Jak jsem k tomu došla? No, je to asi nejlehčí. Bojím se výšek, takže skok by nepřipadal v úvahu. Na oběšení je potřeba: 1) výška, 2) šikovnost, protže jinak to trvá hrozně dlouho a prakticky se udusíte. Jed je na nic, ještě začnou zjišťovat, kdo vás otrávil. Další poetická smrt by bylo upálení, ale kdo má tak malý pud sebezáchovy, aby skočil do ohně? A navíc, než by se ta hranice pořádně rozhořela, zavolali by na vás hasiče, takže... Bodnout se, nebo se zastřelit, na to nemám dost velký nůž, pistoly a zálibu v sebepoškozování. Navíc mám vodu ráda. Ne zrovna k pití, ale je to můj nejoblíbenější živel. Pod hladinou je jiný svět, klidný a pomalý.
Ale že jsem o sebevraždě přemíšlela neznamená, že bych ji plánovala! To jen pro případ, že by si to někdo četl a špatně to pochopil.
A tím se s vámi loučí
Cyan

Naprosto boží výkend

16. ledna 2011 v 22:36 | Cyan |  Cyan
Takže je načase, abych zase něco napsala, a zrovna mám bezva námět. Tenhle výkend jsem vypadla z domu (čímž jsem přišla o dva obědy u babičky, žádná škoda) na můzí výkend, což je akce v DDM, kam chodím na tvůrčí psaní. Je to vlastně o tom, že se celý den můžeš v klidu učit, tvořit a tak podobně, věčer, vlastně po konci odpoledního bloku, se hraje dračák a ze soboty na neděli je možné přespat u Sombry, lektorky na psaní.
Takže:
1) naučila jsem se alespoň částečně zeměpis, ze kterého mě čeká v úterý test (jižní a jihovýchodní Asie),
2) dokázala jsem dát dohromady úkol z biologie a úkol z angličtiny,
3) večer jsme hráli se Sombrou, půlnočnicí a Ambeřanem dračák, což byla naprostá paráda,
4) přespala jsem u Sombry,
5) opravila jsem (v rámci možností) jeden ze svých, zatím nedokončených, výtvorů,
6) naučili jsme se s kamarádkou prezentaci na zemák (ano, zase ten zeměpis),
7) zase se hrál dračák, a to v sestavě já, Sombra, Koumes, Půlnočnice, Sabriel a holka, na jejíž přezdívku se nevzpomenu ani za živýho boha.

Shrnutí: Nejlepší výkend za hodně, hodně dlouhou dobu. :D
Neptejte se, proč to sem píšu, nemám nejmenší ponětí XD
S přáním všeho nej,
Cyan

Všechno nejlepší!

1. ledna 2011 v 0:00 | Cyan |  Cyan
Někdy zhruba teď má jeden z mích kamarádů osmnáctiny, takže mu přeju VŠECHNO NEJLEPŠÍ! Přeju mu hodně štěstí a zdraví, ale hlavně to štěstí (na Titaniku byli zdraví všichni, no ne?). Přejumu dále i hodně úspěchu ve všem, co bude dělat. No, a to bude asi všechno, jelikož v tomto duchu bych jinak pokračovala ještě hodně dlouho.
Loučí se s vámi ta nejotravnější osoba ve vesmíru,
Cyan