Reorganizace ve stylu Cyan!

27. prosince 2010 v 14:19 | Cyan |  Cyan
Tak! Tímto prohlašuji svůj blog za vyčištěný od naprostých blbostí. Ubylo pár rubrik, o které jste neměli zájem vy ani já, a pár hodně špatných článků. A víte co? Bude se čistit dál! Mám tu pár věcí, které mazat odmítám, ale zbytek budu prořezáat tak dlouho, dokud se mi nebude zdát, že sem chodí alespoň jeden člověk trochu častěji, například jednou za měsíc (což mi naprosto stačí, když tu nechá alespoň jeden komentář. Ani nemusí číst všechno.). Rozhodně slibuju, že alespoň stejně často napíšu nějaký ten článek, a když nebude o čem, vymyslím si nějakou povídku. Takže doufejte, že mě budou témata napadat, protože jinak neručím za vaše duševní zdraví. :-)
Dále platí to, co jsem psala v posledním článku- jestli budete mít někdo nějaké zvláštní přání, jako například nějakou speciální povídku, téma článku a podobně, nemám s tím problém. Doikonce jsem celkem ochotná i kvůli vám přečíst nějakou knížku, nebo skouknout film nebo seriál, pokud to dokážu sehnat. Ale upozorňuji, že čtenářský deník za vás psát nebudu, nepíšu ani svůj. XD
Navrhuju, aby se všechny diskuze o obsahu blogu vedli v komentářích tohoto článku, protože jinak se může stát, že budu úplně zbytečně odpovídat na stejný dotaz dvakrát, nebo že se mě pět lidí zeptána tutéž otázku, na kterou jsem odmítla odpovědět už šesti lidem, a podobně.
K tomu ještě třeba dodat- budu se snažit odpovídat na všechny dotazy, které budou mít hlavu a patu (omlouvám se, neumím odpovědět například na: míchačka bagr nebo i pro lokomotiva tlachapoud?).
To je asi všechno. Hezký zbytek Vánočních prázdnin, pěkného Silvestra a úspěšný nový rok přeje

Cyan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama