Aj!

9. listopadu 2010 v 20:38 | Cyan |  Cyan
Tak se mi zdá, že poslední dobou sem vůbec nic nepíšu! Když já mám pocit, že není pro koho, jelikož za posledních XY týdnů jsem dostala 1 komentář od nekoho, koho neznám (asi). To je hodně smutný... No co. Asi provedu re-organizaci blogu. Nějaké zvláštní požadavky? Jestli ano, klidně napište, pokusím se vyhovět.
Jinak, další důvody mé absence na blogu jsou čas, chuť a náměty. Ani jednoho se mi poslední dobou nedostává, což je zlé. Stejně mám nudný život. Brzo vstát, škola, nějaký ten kroužek, domů, spát, a od začátku. Jediná věc, co mě drží při životě, je pravidelně nepravidelný "pokec" s kamarádkama- sedneme si na lavičky před školou a debatujeme o tom, co se nám zdálo, a podobných zajímavostech.
Problém- o těch snech nemůžu psát, protože to prostě nejde, to musíte zažít/ slyšet od toho, čí jsou! Ode mně je jen pár, a ty jsou krátké, stručné, a rozhodně nemám v plánu se tu o nich šířit a sklidit všeobecný posměch. (Poznámka: to poslední zvládnu i bez toho.)
Navíc jsem u sebe objevila novou neschopnost- nejsem schopná si dojít koupit kružítko! Kvůli tomu píšu úkoly z matiky před hodinou, při hodině nebo vůbec (tomu se snažím vyhnout, jedna pětka mi za to stačí). Ale já prostě nestíhám! A když bych stíhala, tak zapomenu! Nemáněkdo pamatováčka? Docela by se mi hodil...
Což mě přivádí k další věci- zaplatila jsem si jeden kroužek ve škole, a ten učitel u sebe zrovna neměl ty doklady, co ti musí dát, jako že jsi to zaplatil. No, tak prý ať přijdu v pondělí. A myslíte si, že jsem si vzpoměla? Ne! Tak jsem tam chtěla zajít dneska. A tak mám za to, že se prostě obejdu bez toho, protože jinak se budu snažit si to zapamatovat donekonečna...
A poučení: je výhodné platit si krpužky ze svých peněz (teď mě rodiče alespoň nepodezírají, že jsem si ty prachy někam ulila)
Dobrou noc přeje

Cyan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama