Listopad 2010

Aj!

9. listopadu 2010 v 20:38 | Cyan |  Cyan
Tak se mi zdá, že poslední dobou sem vůbec nic nepíšu! Když já mám pocit, že není pro koho, jelikož za posledních XY týdnů jsem dostala 1 komentář od nekoho, koho neznám (asi). To je hodně smutný... No co. Asi provedu re-organizaci blogu. Nějaké zvláštní požadavky? Jestli ano, klidně napište, pokusím se vyhovět.
Jinak, další důvody mé absence na blogu jsou čas, chuť a náměty. Ani jednoho se mi poslední dobou nedostává, což je zlé. Stejně mám nudný život. Brzo vstát, škola, nějaký ten kroužek, domů, spát, a od začátku. Jediná věc, co mě drží při životě, je pravidelně nepravidelný "pokec" s kamarádkama- sedneme si na lavičky před školou a debatujeme o tom, co se nám zdálo, a podobných zajímavostech.
Problém- o těch snech nemůžu psát, protože to prostě nejde, to musíte zažít/ slyšet od toho, čí jsou! Ode mně je jen pár, a ty jsou krátké, stručné, a rozhodně nemám v plánu se tu o nich šířit a sklidit všeobecný posměch. (Poznámka: to poslední zvládnu i bez toho.)
Navíc jsem u sebe objevila novou neschopnost- nejsem schopná si dojít koupit kružítko! Kvůli tomu píšu úkoly z matiky před hodinou, při hodině nebo vůbec (tomu se snažím vyhnout, jedna pětka mi za to stačí). Ale já prostě nestíhám! A když bych stíhala, tak zapomenu! Nemáněkdo pamatováčka? Docela by se mi hodil...
Což mě přivádí k další věci- zaplatila jsem si jeden kroužek ve škole, a ten učitel u sebe zrovna neměl ty doklady, co ti musí dát, jako že jsi to zaplatil. No, tak prý ať přijdu v pondělí. A myslíte si, že jsem si vzpoměla? Ne! Tak jsem tam chtěla zajít dneska. A tak mám za to, že se prostě obejdu bez toho, protože jinak se budu snažit si to zapamatovat donekonečna...
A poučení: je výhodné platit si krpužky ze svých peněz (teď mě rodiče alespoň nepodezírají, že jsem si ty prachy někam ulila)
Dobrou noc přeje

Cyan