Říjen 2010

Poděkování

2. října 2010 v 20:06 | Cyan |  Cyan
Ahoj. V tomhle článku bych chtěla překvapivě poděkovat některým lidem. Vlastně hlavně jedné osobě. Neet. Jsi moje nejlepší kamarádka. Nikdy ses ke mně neobrátila zády, ani na chvilku. Když se pohádáme, hned se zase usmíříme. Díky tobě jsem začala psát. Díky tobě jsem začala s blogem. Můžu se ti se vším svěřit. Můžu ti důvěřovat. Děkuju. Děkuju ti z celého srdce. Jsi nejlepší.Nemůžu si představit, že bys nebyla v naší třídě, a já zůstala sama proti Anise a Kristíně a ostatním. To by byl děs. Děkuju.
Samozřejmě děkuju i ostatním kamarádům, že jsou, jací jsou. A lidem z tábora, díky kterým se každý rok čtrnáct dní úžasně bavím.
A drobnější poděkování patří: Báře, díky které toho vím celkem dost o koních. Yone, že vede svůj blog a že díky ní vím o Kopii. KaThee, že píše Kopii. A všem, kteří mě znají, za to, že mě znají. A všem jmenovaným za to, že si mě budou alespoň chvíli pamatovat.
Děkuju. Všichni jste úžasní a já jsem moc ráda, že jsem Vás poznala. Nezapoměňte na mě, a já přísahám, že nezapomenu na Vás.
Děkuju.

Cyan