Sobota- aneb A to bylo jako co?

19. června 2010 v 17:50 | Cyan |  Cyan
Předem se omlouvám, že vás budu zaměstnávat čtením těhle věcí, ale nudím se, a tak píšu. A odnesete to vy.  Takže: Kdo četl jeden z předešlích článků, tak ví, že jsem dnes jela s mámou, tátou a bráchou na tátovu akci, nějaké bůh-ví-co kedesi somewhere-in-Nevada. Měla tam bít minimálně jedna Rumunka, kterou známe, ale jelikož má dnes promoci, tak se nedostavila. A nakonec to tak nějak vyšlo, že dospělí chlapi něco dělali, brácha psal a já s mámou jsme se šli do auta vyspat, protože jsme tam byly jediné osoby ženského pohlaví! Děs běs, nuda na kolečkách, zabité dopoledne. Lituju, že jsem tam jela, ale lepší, než být celý den u babičky, kterou jsem v tom článku také zmiňovala. Vím, že jsou lidi, kteří jsou na tom hůř než já, a že bych si neměla stěžovat. Ale zkuste se mi to vysvětlit. Mozek mám převařený v mozkomíšní tekutině, čekám, až se mi dostahuje další díl anime a nemám do čeho píchnout. Tak píšu na blog, což je pro mě příjemná zábava, ale pro ty, co to čtou, směsice naprostých blábolů a ještě větších blábolů. Asi to tu teď zabalím a půjdu psát příběh. Tak se mějte a vemte si ze mě příklad toho, jak nechcete být ukňouraní. Zdraví a hezký zbytek víkendu přeje Cyan.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 míša míša | Web | 20. června 2010 v 12:41 | Reagovat

No já byla včera v Jizerských horách, protože nám tam babička koupila penzion. Byla to neuvěřitelná nuda, protože naši pořád řešili, kde budeme mít pokoj my, kde bude společenská místnost a kde pokoj pro hosty. Vymyslely to fakt perfektně, protože pokud to udělají podle svých nápadů, tak tam zbyde jen jeden pokoj pro hosty. Hlavně, že tam bude mega společenská místnost s kulečníkem,že? Navíc kuchyň je tam asi z doby komunisticé po německém náletu. Prostě děsně krásný.
Takže u mě zabitej celej den až na nakupování korálků v JAblonci, hraní si s neznámým psem a lezení na střechu toho minipenzionku a následné řvaní táty, že se to pode mnou propadne a následné moje tajné lezení na střechu :D

2 Neet Neet | 20. června 2010 v 12:59 | Reagovat

Cy,ty kecalko!Já sedím doma a češu třešně,přičemž mě neustále attackují nechutné,zelené smradlavé ploštice,které neschavalují kompoty.
Kdybys věděla,jak příšern mě svrbí prsty,abych kreslila nebo psala,nebo třeba PODPALOVALA,cokoliv,jen ne trávit celý den ve společnosti brouků a poloshnilých upatlaných peckovic.
Jen okolo oběda mám volno abych se na chvíli umyla od toho fialového svinstva...
Nemáme si co závidět...

3 Cyan Cyan | Web | 20. června 2010 v 17:35 | Reagovat

[1]: Jo tak to taky muselo stát za to. Neši známí mají penzion, pokojů tam mají hodně, ale použitelných asi pět, takže...

[2]: Tak jo, trumfnete mě. Já vím, že jsem děsná, ale s tím už asi nic neudělám. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama