Menší úprava

18. června 2010 v 20:51 | Cyan
Ahoj všem. Omlouvám se, ale trochu jsem upravila hodnocení blogů a vyškrtla jsem z hodnocení komentovanost. Jak řekla Yone, za to nemůžeme. Nic méně, jelikož se neuvěřitelně nudím, tak budu ještě chvíli zatěžovat internet svým psaním.
1) Mám naprosto hotovo. Díky tomu jsem dnes říkala věci typu měkké b a další neskutečné bláboly, za které bych se profackovala, kdybych na to měla sílu.
2) Psali jsme písemku ze zemáku, kterou jsem obloukem poslala pod kytičky, za což se nesnáším. Na druhou stranu budu mít na výzu jedničku z fyziky, angliny a z dějáku, což je oproti pololetí zlepšení. Mimochodem to mi připomíná, že jsem měla z té fyziky průměr 1.0, a pak jsem málem prohlásila, že 0.1, když se mě jeden spolužák zeptal.
3) Zítra brzo vstávám, protože jedu na nějakou tátovu akci, kam se docela těším, a kde si procvičím angličtinu s jednou příjemnou rumunkou, která umí česky jako já Italsky- poskromnu.
4) V neděli bude můj žlučník úpět pod náporem mastnoty, který do něj vpraví má babička skrze oběd, možná i snídani. Je neuvěřitelné, jak mohou být mastné i plněné papryky.
5) Díky bohu se ve středu uzavírají známky, takže už se nebude učit.
6) V pátek se budu válet doma, jelikož zbytek třídy odjíždí na výlet. Je mi trochu líto, že tam nejedu, protože jednu spolužačku čeká kanadská noc jak řemen, a to 2krát. Ale slíbili mi fotodokumentaci.
7) Na výlet nejedu, protože v neděli, kdy tam ještě budou, je u nás na chalupě velká grilovací párty, na kterou se nezkutečně těším, jelikož: a) moje máma umí nakládat nejlépe na světě, a za b) táta griluje nejlépe na světě.
8) Už končím, abych vás neunudila k smrti. Tak dobrou noc a užijte si to, co vás teď čeká, ať je to cokoliv.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama