Červen 2010

Šťastný návrat

28. června 2010 v 15:09 | Cyan |  Cyan
Tak jsem zase zpátky. Nevěřili byste, že může existovat takový pablb jako náš soused, se kterým se soudíme. Dnes se na to byla soudkyně podívat, a z něj vypadli věci jako "Jděte si s tím klidně k soudu," nebo nesouhlasil s tím, když zapsali jak to tam vypadá, větami typu kolem domu teče 2m široký potok. Jediný jiný přístup je uličkou. Ta je vlastnictvím majitelů domu číslo 21. On to měl podepsat, tak to vzal a zmyzel s tím vevnitř. Potom se asi po 5 minutách vrátil, dole bylo napsáno "Nesouhlasím" a jeho podpis. V průběhu vykřikoval taky věci typu že "Ty blbci mi nechtěj uznat ani metr," na což navazovala konverzace se soudní zapisovatelkou, která to slyšela:
ona:"Měl byste si dávat pozor, co říkáte."
on: "Já si můžu na svojí hubu říkat, co chci!"
ona: něco typu "Ne, to opravdu nemůžete."

Málem jsem se tam rozbrečela smíchy, při jeho prohlášeních. A další věc- ten tupec si ani nevzal právníka! Hájí se sám!

Ale k příjemnějším věcem. V neděli byla grilovačka. Vystřídalo se tam 25 lidí a pařilo se do půlnoci od poledne! Vypilo se asi třicet piv a deset lahví vína. Snědlo se cca 5kg masa. Panenky, krkovičky a kuře. Dále jahodové košíčky, asi 30, punčák, Dofenovy brambory, třešně, tři větrníky. Byla to naprostá paráda! A teď budu asi končit, protože náš soused tady v Praze (tamto bylo na chalupě) si pouští Rolničky, rolničky. Anglicky. Na konci července. Asi upadl. Na hlavu. Z 10. patra, které tu není.

Tak se lidičkové mějte krásně, a užívejte si léta.
Vaše
           Cyan

Bééé!

25. června 2010 v 8:33 | Cyan |  Cyan
Budu brečet! Až do úterka neuvidím nikoho z naší třídy, včetně mé nejlepší kamarádky. Mimochodem, dnes začíná můj superdlouhý víkend. Co? Že píšu nějak brzo, když můžu ještě spát? Světe div se, nevypnula jsem si budík, takže první probuzení bylo v šest. Od té doby jsem se:
- ještě chvíli vyspala, než mě vzbudili naši,
- vysprchovala a umyla si vlasy, vyčistila zuby a komplet umyla obličej (mýdlem, obličejovou vodou+ make-up proti beďarům),
- vytřela jakýsi humus z dlaždic na chodbě (nechci vědět, co to bylo)
- složila prádlo (kde jsme vzali tolik ponožek?)
- zprudila bráchu (pouštěl mi parodie na Lady Gaga, který jsou naprosto dementní, tak jsem mu pustila tokyo hotel)
- být jím zpruzena (právě jsem zjistila, že na dnešní školní hokej součastný vs. bývalý hokejový tým jde ve svém dresu s číslem 69!)
- vyprovodit ho ze dveří (škoda, že jsem ho nestihla nakopnout)
- napsat článek na blog.

Tak řekněte- jaká jsem?

Úspěch

22. června 2010 v 19:06 | Cyan |  Cyan
Víte, co je podle mě úspěch? Ne? Tak čtěte.
Úspěch je:
1) ten den, co vám zadají povinou četbu na příští rok přečíst jednu z knih
2) pokud je ta kniha Romeo a Julie, tak je úspěch neskočit s nejbližšího mostu!

Ne, vážně. Je to totiž můj případ. Páni, je to tak depresivní, že mám pocit, že si půjdu skočit. Ještě, že mám strach z výšek, jinak bych to nejspíš udělala. Ale takhle... No, asi to se mnou budete muset ještě nějakou dobu přežít. Pokud mě něco nepřejede, například gumová kachnička.

Life is good!

20. června 2010 v 18:53 | Cyan |  Cyan
A teď puknete závistí! Že nevíte proč? To se hned dozvíte.
Moje třída odjíždí v pátek ráno na vílet, jak už možná víte, a já budu v pátek doma. Potom je v neděli na chalupě grilovačka, takže tam celý víkend budeme. Ale co je nejlepší, jelikož našim tam v pondělí ránou přijde kouknout soudkyně, protože se se sousedy soudíme o to, že nám dřevem zatarasili vchod. A tak nás naši nebudou moci odvézd domů, takže tam budeme i v pondělí! HURÁÁÁÁÁÁ! Víkend bude mít rázem ČTYŘI dny! Haleluja!Potom jen úterní úklid a vysvědčení, a PRÁÁÁZDNINY! Já MILUJU konec školního roku, já MILUJU prázdniny a já MILUJU griování! Jsem v nebi!

Sobota- aneb A to bylo jako co?

19. června 2010 v 17:50 | Cyan |  Cyan
Předem se omlouvám, že vás budu zaměstnávat čtením těhle věcí, ale nudím se, a tak píšu. A odnesete to vy.  Takže: Kdo četl jeden z předešlích článků, tak ví, že jsem dnes jela s mámou, tátou a bráchou na tátovu akci, nějaké bůh-ví-co kedesi somewhere-in-Nevada. Měla tam bít minimálně jedna Rumunka, kterou známe, ale jelikož má dnes promoci, tak se nedostavila. A nakonec to tak nějak vyšlo, že dospělí chlapi něco dělali, brácha psal a já s mámou jsme se šli do auta vyspat, protože jsme tam byly jediné osoby ženského pohlaví! Děs běs, nuda na kolečkách, zabité dopoledne. Lituju, že jsem tam jela, ale lepší, než být celý den u babičky, kterou jsem v tom článku také zmiňovala. Vím, že jsou lidi, kteří jsou na tom hůř než já, a že bych si neměla stěžovat. Ale zkuste se mi to vysvětlit. Mozek mám převařený v mozkomíšní tekutině, čekám, až se mi dostahuje další díl anime a nemám do čeho píchnout. Tak píšu na blog, což je pro mě příjemná zábava, ale pro ty, co to čtou, směsice naprostých blábolů a ještě větších blábolů. Asi to tu teď zabalím a půjdu psát příběh. Tak se mějte a vemte si ze mě příklad toho, jak nechcete být ukňouraní. Zdraví a hezký zbytek víkendu přeje Cyan.

Menší úprava

18. června 2010 v 20:51 | Cyan
Ahoj všem. Omlouvám se, ale trochu jsem upravila hodnocení blogů a vyškrtla jsem z hodnocení komentovanost. Jak řekla Yone, za to nemůžeme. Nic méně, jelikož se neuvěřitelně nudím, tak budu ještě chvíli zatěžovat internet svým psaním.
1) Mám naprosto hotovo. Díky tomu jsem dnes říkala věci typu měkké b a další neskutečné bláboly, za které bych se profackovala, kdybych na to měla sílu.
2) Psali jsme písemku ze zemáku, kterou jsem obloukem poslala pod kytičky, za což se nesnáším. Na druhou stranu budu mít na výzu jedničku z fyziky, angliny a z dějáku, což je oproti pololetí zlepšení. Mimochodem to mi připomíná, že jsem měla z té fyziky průměr 1.0, a pak jsem málem prohlásila, že 0.1, když se mě jeden spolužák zeptal.
3) Zítra brzo vstávám, protože jedu na nějakou tátovu akci, kam se docela těším, a kde si procvičím angličtinu s jednou příjemnou rumunkou, která umí česky jako já Italsky- poskromnu.
4) V neděli bude můj žlučník úpět pod náporem mastnoty, který do něj vpraví má babička skrze oběd, možná i snídani. Je neuvěřitelné, jak mohou být mastné i plněné papryky.
5) Díky bohu se ve středu uzavírají známky, takže už se nebude učit.
6) V pátek se budu válet doma, jelikož zbytek třídy odjíždí na výlet. Je mi trochu líto, že tam nejedu, protože jednu spolužačku čeká kanadská noc jak řemen, a to 2krát. Ale slíbili mi fotodokumentaci.
7) Na výlet nejedu, protože v neděli, kdy tam ještě budou, je u nás na chalupě velká grilovací párty, na kterou se nezkutečně těším, jelikož: a) moje máma umí nakládat nejlépe na světě, a za b) táta griluje nejlépe na světě.
8) Už končím, abych vás neunudila k smrti. Tak dobrou noc a užijte si to, co vás teď čeká, ať je to cokoliv.