Duben 2010

Hodnocení pro Misacka 2- misaLZBJ

26. dubna 2010 v 16:54 | Cyan |  Recenze- blogy
1) Des. Pěkný, ale ten kontrast mezi zeleným pozadím a volným bílým místem není zrovna příjemně vyhlížející. Záhlaví se mi líbí. Dám 1-.
2) Obsah. Nemám co dodat. Článků je dost, jsou kvalitní to je dobře. Musím dát za 1.
3) Přehlednost. Podle mě by se dalo vše smrsknout do poloviny rubrik. A také nechápu, proč tam zůstává již dávno mrtvá rubrika povídka Právo žít, když do ní nic nepřibývá. Ale když přimhouřím obě oči, tak vyjde známka 1.
4) Celkový dojem. Ten je skvělí, když nekouknu na komenty. Drž se a hodně štěstí, dávám 1/2.

Tkže finální známka je 1,05. Je to horší lepší než druhý blog, ale na tom nesejde. Oba blogy jsou krásné.

Hodnocení pro Misacka 1- Lidé z oblaků

26. dubna 2010 v 16:37 | Cyan |  Recenze- blogy
1) Des. Líbí se mi, ale na můj vkus je trochu mos zašedlí a pochmurný. Dávám za 2+.
2) Obsah. Ten příběh, pro který je tenhle blog vytvořen, je úžesný. Ale pravopisné chyby a překlepy mu na kráse nepřidají. Dávám 1-.
3) Přehlednost. V tomto bodě tento blog mírně kulhá. Osobně jsem měla trochu problém, jelikož mi chvíli trvalo, než jsem našla odkaz do té jediné rubriky. Pomohlo by zviditelnit ho jinou barvou, nebo ho prostě podtrhnout. I jiný styl či velikost jsou možnosti. Když zavřu jedno oko, dám 1-.
4) Celkový dojem. Blog působí tak nějak chladně, ale to vzhledem k tématu příběhu není úplně špatně. Ale stejně by to chtělo nejak ozvláštnit. Třeba něco dát do záhlaví, nebo něco takového. V tomhle bodě si stojím za 1-.

Hrozně se mi tam líbílo, a jistě se tam musíte všichni podívat a přečíst si příběh. Doufám, že brzy přibydou nové kapitoly, a přeji hodně zdaru! Konečná známka je 1,25.

Hodnocení blogu pro Neet

24. dubna 2010 v 15:25 | Cyan |  Recenze- blogy
1) Des. V tonhle bodě musím dát 1-. Sice se mi moc líbí, že je kreslený ručně, ale nahoře se trochu rozjíždí a to malinko kazí dojem.
2) Obsah. Za ten dám 1. Hrozně se mi líbí povídka Nocturnus, kresbi i ostatní články. Prostě špice.
3) Přehlednost. Čistá 1. Písmo se dá dobře přečíst, v levém sloupci okamžitě najdeš co potřebuješ a dokonce jsem se tam neztratila, což se mi často stává.
4) Celkový dojem. Celkově se mi ten blog líbí. K desu se hodí i nálada, ktrou vzbuzuje povídka, i styl kreslení, o doprovodných písničkách ani nemluvím. Známka je 1.

Celkově: známka vychází na 1. Určitě tam zajdu a doporučuji to i ostatním. A to častěji než jednou.

Zápis blogů

23. dubna 2010 v 21:41 | Cyan |  Recenze- blogy
Chcete, abych vám ohodnotila blog? Napište do komentáře svou přezdívku, adresu blogu a kouzelné slovíško. Hodnocené kategorie jsou:
1) Des
2) Obsah
3) Přehlednost
4) Celkový dojem

V každé kategorii dostanete známku jako ve škole, a na konci bude průměr a můj osobní názor. Tak se zapisujte, ať se nenudím.

Oznámení

1. dubna 2010 v 10:22 | Cyan |  Cyan
Takže tímto vám chci oznámit, že tenhle blog budu rušit.Už mě přestal bavit, a tak ho do Velikonoc smáznu. Spolu s ním i nadobro zlikviduju všechny povídky na něm, i ty, které tu nejsou. Chtěla jsem vám to oznámit dost předem, abyste se mohli připravit. Za pochopení děkuje
Cyan


P.S.: koukněte se na datum zveřejnění.